Wyprzedaże – to jedno z naszych ulubionych słów. Nie inaczej jest, gdy używamy go w kontekście wyprzedaży samochodów marki Seat. Salony Seata to pod koniec każdego roku interesujące miejsce dla wszystkich poszukujących prawdziwych okazji.

Salony Seata dla łowców prawdziwych okazji

W każdym salonie Seata można bowiem znaleźć auta z roku, który niebawem przejdzie do historii. Dealerzy widzą, że po nowym roku nikt nie będzie chciał ich kupić mając do wyboru auto teoretycznie o rok młodsze. Stąd właśnie wyprzedaże i atrakcyjne oferty cenowe. Tych możemy szukać w salonach Seat już nawet kilka miesięcy przed końcem roku. Czy faktycznie pozwalają zaoszczędzić?

Seat Ibiza o 6 tys. zł taniej

Sprawdźmy. Wystarczy wejść na stronę salonu Seata, by dostrzec pierwsze promocje. I tak Seat Ibiza oferowany jest z rabatem do 6 tys. zł. To całkiem sporo, jeśli wziąć pod uwagę, że auto poza rokiem produkcji nie różni się niczym od tego teoretycznie o rok młodszego. Jest tak samo atrakcyjne (a dzięki niższej cenie nawet atrakcyjniejsze) i jego przebieg to zaledwie kilka kilometrów, które wykonano na placu manewrowym podczas transportu pojazdu z fabryki do salonu.

Są nowe a kosztują jak używane

Samochód z wyprzedaży tak samo pachnie nowością i ma taką samą gwarancję. Jeśli nasz budżet na zakup nowego auta jest ograniczony, to właśnie teraz może okazać się, że stać nas na lepsze i większe auto niż do tej pory sądziliśmy. Jak to możliwe? Ano tak, że np. kompaktowy Leon oferowany jest w salonach Seata z rabatem sięgającym 8 tys. zł. Podobnie jest z modelem Ateca.

Seat Alhambra najlepszą okazją roku

Najwięcej zaoszczędzimy jeśli planujemy zakup dużego i komfortowego auta rodzinnego, jakim niewątpliwie jest Seat Alhambra. W tym przypadku decydując się na zakup auta z wyprzedaży zaoszczędzić możemy nawet ponad 18 tys. złotych. Trudno przejść koło takiej promocji obojętnie. Z tego względu warto wyprzedażami zainteresować się jak najprędzej. Im bliżej końca roku, tym wybór skierowanych do promocyjnej sprzedaży aut mniejszy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *